İzu hukukçular derneği gençlik teşkilatı ve hukuk kulübü ortaklığında olan geleneksek kahvaltı gerçekleştirildi. Değerli konuklarımız Av. Sezai Çiçek, Av. Arb. Hayriye Çiçek ve Av. Zeynep Ertekin’in katılımlarıyla dönem açılışı yapıldı.
![IMG_6640](https://hukukcular.org.tr/wp-content/uploads/IMG_6640.jpg)
İzu hukukçular derneği gençlik teşkilatı ve hukuk kulübü ortaklığında olan geleneksek kahvaltı gerçekleştirildi. Değerli konuklarımız Av. Sezai Çiçek, Av. Arb. Hayriye Çiçek ve Av. Zeynep Ertekin’in katılımlarıyla dönem açılışı yapıldı.