İyitem Görüntü ve Tanı Merkezi

Hukukçular Derneğimizin İyitem ile yaptığı anlaşma ileüyelerimize %50’ye varan özel indirimler sağlanmıştır.

Dr. Adnan Adıvar Caddesi No:5 Haseki – İstanbul
0212 632 00 00 – 0530 237 75 59

Kristaldiş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri

Kristaldiş Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri, Dt. SÜLEYMAN UNUTULMAZ’ın önderligi ve uzman hekim kadrosuyla 2014 yılında ilk şubesi kurulmuştur.

Kristaldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, siz değerli hastalarımıza, rahat ve huzur verici ortamıyla, güler yüzlü personeliyle, uzman kadrosuyla hizmet vermekte, daha güzel bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlayarak sağlıklı ve mutlu bir yaşama davet etmektedir.

Türkiye Hastanesi

İhlas Grubu’nun toplumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir yansıması olarak, insanların en temel ihtiyacı olan sağlık hizmetini en doğru ve en uygun koşullarda sunmak amacıyla 1891 yılında Sultan II. Abdülhamid tarafından yaptırılan tarihi binada, 1991 yılından itibaren Türkiye Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, çalışmalarını “insan odaklı” bir anlayış çerçevesinde yürütmektedir.

1991 yılında tarihi ve doğal özellikleri korunarak modern hastanecilik anlayışına uygun bir şekilde restore edilen hastanemiz, İstanbul’un merkezinde, toplam 18 bin m² açık alan üzerinde, tarih ve doğanın bütünleştiği yemyeşil bahçe düzenlemesi ile şehre nefes aldıran, hastalarına huzur ve güven veren bir ortamda hizmetlerine devam etmektedir.

Hünkar Tur

Hünkar Turizm merkezi İstanbul olan, yurtiçinde ve yurtdışında bulunan ofisleriyle 6 kıta ve 30’dan fazla ülkede hizmet veren bir tur operatörüdür.

Misafirlerine yetkili sistem acenteleri aracılığıyla ulaşan ve sadece sistem acenteleri aracılığıyla satış yapan Hünkar Tur, konusunda uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışıyla yurtiçi ve yurtdışı kültür turları düzenlemektedir. Bu turları düzenlerken misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmak ve misafirlerinin seyahatleri boyunca tüm ihtiyaçları karşılamak prensibiyle hareket etmektedir.

Literda Okulları

Seçkin eğitim kadrosu ve uzman ekibiyle tüm dersleri için özel ders planlarını uzun ve titiz bir çalışma ile hazırlayan Literda Okulları zorunluluk esaslı değil, merak ve ilgi esaslı bir sistem ile öğrenen çocuklar yetiştirme gayretindedir. Bu özellikleri bilimsel bilgiler ışığında, çocukların kuşak ve yaş özelliklerine göre süzerek 4-11 yaş aralığına hizmet veren Literda Okulları ‘’Manalı Öğrenen Aydınlık Nesillere Bütünsel Eğitim’’ misyonu ile eğitim hayatına devam etmektedir.

Birikim Okulları

‘Varlığa, bilgiye ve değerlere kendi medeniyetinin penceresinden bakmanın bilinci ile temel değeri insan olan ve hikmeti kuşanmış nesiller yetiştiren, medeniyet mimarları’ misyonu ile yola çıkan Birikim Okulları 1996 yılında bir grup gönüllü girişimci tarafından kurulmuştur. Aynı yıl bir ilköğretim okulu ve bir dershane eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. Bugün 42 Okul, 17 Kampüs ile eğitim öğretim alanında hizmet vermeye, çocukların geleceklerini aydınlatmaya devam etmektedir.

Birikim Okulları, öğrencilerine akademik, zihinsel, duygusal, bedensel, sosyal ve manevi gelişimlerini gerçekleştirecek eğitim ortamları sağlamakta ve hayat boyu öğrenme ortamı sağlayarak öğretmenlerin, velilerin ve toplumun doğru üretim yapabilecekleri nitelikli bir hayatı sürmelerine katkıda bulunmaktadır.

Clup Familia Otel

İzmir Adnan Menderes Havalimanına 90 Km uzaklıkta yer alan Club Familia Çeşme, Türk misafirperverliği ve anlayış ile yönetilmektedir.

Ailenizle birlikte huzur dolu bir tatil yapabilmeniz için hiçbir ayrıntının ihmal edilmediği Club Familia’ da, “biz bize” olmanın verdiği gönül rahatlığıyla keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Mavi bayraklı denizi, bay ve bayanlara özel ayrı havuzları, plajları, her ihtiyacınızın düşünüldüğü lüks odaları, Türk ve dünya lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz zengin açık büfe mutfağı, çocuk oyun alanları ve animasyonları ile Club Familia Çeşme, ailece geçireceğiniz unutulmaz bir tatil sözü vermektedir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından 2001 yılında kurulmuş olup bünyesinde 6 fakülte, İngilizce Hazırlık Bölümü ve 4 enstitü ile araştırma ve uygulama merkezleri yer almaktadır. İstanbul Ticaret Üniversitesi, 73 öğrenci ile başladığı eğitim-öğretim hayatına 7 bin öğrencisi ve 300’ü aşkın akademisyeni ile devam etmektedir.

Uluslararası bir üniversite olma yolunda ilerleyen İstanbul Ticaret Üniversitesi imzalanan işbirliği anlaşmaları çerçevesinde hayat bulan Erasmus, Farabi ve Mevlana değişim programlarıyla öğrencilerimizin ve akademisyenlerimizin uluslararası tecrübe kazanmalarına imkân sunulmaktadır. Başarının ödüllendirildiği öğrenci odaklı bir şehir üniversitesi olarak öğrencilerimizin sosyal hayattan kopmadan öğrenim görmeleri ve üniversiteden aldıkları güçle gurur duyulacak sosyal sorumluluk projelerine imza atmaları başlıca zenginliklerimizden birisi olmuştur.

Akademik bilgi, birikim ve tecrübenin yanı sıra İstanbul Ticaret Odası’nın kurumsal desteğini de alarak büyüyen İstanbul Ticaret Üniversitesi, öğrencilerine sadece uluslararası geçerliliği olan bir diploma değil, aynı zamanda şehrin içindeki kampüs yaşamıyla, iş hayatının network imkânlarıyla ve akademik yönlü tecrübenin buluştuğu eğitim ortamlarında standartları yüksek bir gelecek vaat ediyor.