Altınbaş İdeal Hukuk Kulübü okullarında gerçekleşen kulüpler fuarında yerini aldı. Hediye ve ikramlarıyla tam donanımla katılım sağladıkları fuarla birlikte yeni döneme 113 üye ile başlamanın sevincini ve gururunu yaşadılar.
![48c34626-a80a-4476-bcbc-7d0208eb8188](https://hukukcular.org.tr/wp-content/uploads/48c34626-a80a-4476-bcbc-7d0208eb8188.jpg)
Altınbaş İdeal Hukuk Kulübü okullarında gerçekleşen kulüpler fuarında yerini aldı. Hediye ve ikramlarıyla tam donanımla katılım sağladıkları fuarla birlikte yeni döneme 113 üye ile başlamanın sevincini ve gururunu yaşadılar.