FSMVÜ İdeal Hukuk Kulübü olarak başlatılan ve gelenekselleştirilecek olan “Çınaraltı Sohbetleri”ni Av.Ömer Kavili ‘nin katılımı ile 16 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirdi. Ömer Bey konuşmalarını şu şekilde bitirmiştir: “ İstediğimiz ne hak ne merhamet, istediğimiz adalet!”. Bu konuların öğrencilere ulaştırılması ayrıca akıllara takılan soruların açıklığa kavuşturulması açısından kıymetli bir etkinlik gerçekleştirildi.
![63a858fb-fe6f-48cb-90a3-c68accfdbd28](https://hukukcular.org.tr/wp-content/uploads/63a858fb-fe6f-48cb-90a3-c68accfdbd28.jpg)